A következő címkéjű bejegyzések mutatása: kávétorta. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: kávétorta. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. március 14., hétfő

Kávétorta 2.0
















Elkészítettem újra a kávétortát a vasárnapi rokonlátogatásra. A krém maradt, a tésztát lecseréltem.

12,5 dkg cukor
4 tojás
5,5 dkg liszt
2 dkg kávépor
5 dkg étkezési keményítő
1 tk. sütőpor

A tojások fehérjét kemény habbá vertem. A sárgákat habosra kevertem a cukorral. Beleszitáltam a lisztet, keményítőt, sütőport és hozzákevertem a kávét. Pár kanál fehérjével fellazítottam, majd a maradék fehérjét óvatos mozdulatokkal belekevertem, hogy ne törjön össze. A tepsibe sütőpapírt tettem, majd beleállítottam a 16 cm-re állított tortakarikámat. Belekanalaztam a tésztát és a széleit picit felhúzkodtam, hogy jobban tudjon kapaszkodni a tészta. 180 fokon sütöm 25-30 percig, az első 15, de inkább 20 percben nem nyitom rá az ajtót.
Három lapot vágtam belőle.

A másik torta csoki. A tészta ugyanaz, csak a kávépor helyett cukrozatlan kakaó van benne. A krém pedig a következő:
6 dl tejszínben felolvasztottam 25 dkg étcsokit, éjszakára hűtőbe tettem, majd felhasználás előtt robotgéppel kemény krémet vertem belőle. A 16 cm-s, három lapos tortához, ez a mennyiség sok.

A kávétortát simán a saját krémmel vontam be díszítés előtt, de a csokishoz vajkrémet kevertem ki. A csokitorta bevonásához formixet variáltam chokoflex-el.

2011. március 9., szerda

Kávétorta



4 tojás
16 dkg cukor
12,5 dkg darált mandula
18 g instant kávépor
2 ek. liszt
1 tk. sütőpor

Két egész tojással és két sárgájával habosra keverem a cukrot. A maradék két fehérjét kemény habbá verem. A többi hozzávalóval alaposan kikeverem a cukros tojást, majd a végén óvatosan beleforgatom a fehérjéket is. 16 cm-s tortakarikában sütöm 20 perc alatt 200 fokon.

Krém:
1 vaníliás pudingport elkészítek 4 dl tejjel és egy vaníliarúddal, valamint három evőkanál cukorral. A tűzről levéve, de még melegen belekeverek 18 g instant kávéport. Hagyom kihűlni, majd 20 dkg vajjal, esetleg margarinnal habos krémmé keverem. A betöltésig hűtőben tartom.




Megvágva nem tudom megmutatni, mert ajándékba készült. A krém isteni finom lett, a tészta jó állagú, könnyen lapokra vágható, de az ízével nem vagyok tökéletesen elégedett.
Jobban illene hozzá a barna díszítés az íze miatt, de Ildikó napra készült, valami csajosat akartam. Hétvégén viszont vendégek jönnek, szerintem el fog készülni "kávéruhában" is.